Başkan Soylu; Şaabin Caddesi Ceylanpınar’a Hayırlı Olsun

Ceylanpınar Belediyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesiyle koordineli Şaabin caddesinde PMT serim çalışmalarının ardından sıcak asfalt çalışmalarına start verildi. Koordineli olarak sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarını Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun yanı sıra Belediye Meclis üyesi İbrahim Almaz’la birlikte yerinde inceledi. Yetkililerden devam eden çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Soylu, emek sarf eden personele tatlı ikramında bulundu.

Başkan Soylu; Katkılarından Dolayı Zeynel Başkana Teşekkür Ederim

Özverili bir çaba ile güzel bir çalışmanın yapıldığını belirten Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Gazi Caddesi’nin devamı olan şaabin caddesi yaklaşık 1400 metre civarındadır. Arkadaşlarımızla iletişim içerisindeyiz, koordine içerisindeyiz. Gerek ilçe belediyemizin fen işleri müdürlüğü, gerek Büyükşehir Belediye başkanlığımızın fen işleri Daire Başkanlığı ekipleri burada emeklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Güzel bir çalışma ve özverili bir çaba ile bugün neticelendi. Yaklaşık 10 gündür teknik çalışmalarımız mekanik ve gerek reglaj işlemlerimiz vardı ve devam ediyordu. Bugün bitti ve sıcak asfalt serimine başlanıldı. İlçemize, milletimize hayırlı olsun. Katkılarından dolayı sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e çok çok teşekkür ederim’’ ifadelerinde bulundu.

Bahçelievler Mahalle sakinlerinden Abdülkadir Olmaz, ‘’Ceylanpınar vatandaşı olarak Belediye Başkanımız Feyyaz Soylu’ya ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e bu hizmetlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Ceylanpınar’ın böyle bir yola ihtiyacı vardı. Hizmetlerinden ötürü kendilerine çok çok teşekkür ediyorum’’dedi.

Ceylanpınar ilçe halkından Ahmet Olmaz ise, ‘’Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’ya yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. Çok memnunuz. Devletimizden Allah razı olsun. Ceylanpınar’a hayırlı uğurlu olsun’’dedi.

Yapımı tamamlandığında Viranşehir caddesinde yaşanan trafik akışını rahatlatacak olan yaklaşık 1400 metrelik Şaabin caddesinde 700 metre olan 1. etap asfalt çalışmaları tamamlandı. Çalışmaların 2. etabı ise PMT serim çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışmalarıyla tamamlanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir