Kaymakam Refiği kurdu staj görevini tamamladı

Yaklaşık bir ay ilçemizde görev yapan Kurdu kısa zamanda vatandaşlarla iç içe oldu, Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş ile birlikte ilçede çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Kaymakam Refigimiz Sancar Batuhan Kurdu ilçedeki son staj gününde Kaymakam ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş tarafından yeni görev yerine uğurlandı.

Bir aylık görev sürecinde Suruç’ta güzel dostluklar biriktirdiğini belirten Kurdu , Kaymakam ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş’a yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti Suruç’ta da çalışmaktan büyük mutluluk duyacağını, sıcakkanlı ve güler yüzlü Suruç halkını unutmayacağını ifade etti.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan Aktaş ise “ idealist bir meslektaşı olarak gördüğü Kaymakam Adayı Sancar Batuhan Kurdu’na meslek hayatı boyunca başarı dileklerini iletti ve yeni görevin hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulundu. Aktaş
Yeni meslektaşımın ülkemiz için birbirinden güzel hizmetlere imza atmasını temenni ediyor bundan sonraki yeni görev yerinde başarılı diliyorum.Yeni meslektaşımla bir aylık süre zarfında güzel bir mesai süreci geçirdik bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum, ailesine ve sevdiklerine selamlarımı iletiyorum hayırlı uğurlu olsun ” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir